Here are the All-SOC football teams in Division I and II:

SOC I FOOTBALL:

Co-Offensive Players of the Year:

Brayden Campbell – Northwest

Dillion Mattox – Eastern Pike

Defensive Player of the Year:

Evan Lintz – Northwest

Lineman of the Year:

Caleb Crabtree – Northwest

Coach of the Year:

Bill Crabtree – Northwest

SOC II FOOTBALL:

Offensive Player of the Year:

Hayd’n Shanks – Waverly

Co-Defensive Players of the Year:

Eli Tilley – West

Zeke Brown - Waverly

Lineman of the Year:

Blake Richardson – Wheelersburg

Coach of the Year:

Chris Crabtree – Waverly

SOC I FOOTBALL FIRST TEAM

Caleb Crabtree – Northwest

Brayden Campbell – Northwest

Evan Lintz – Northwest

Wyatt Brackman – Northwest

Alex Baer – Northwest

Kaden Zumbro – Northwest

Dakota Secrest – Northwest

Hunter Townsend – Northwest

Logan Clemmons – Eastern

Dillion Mattox – Eastern

Bryce Myers – Eastern

Jake Tribby – Eastern

Kyle Beasley – Eastern

Luke Leith – Symmes Valley

Eli Patterson – Symmes Valley

Levi Niece – Symmes Valley

Josh Ferguson Symmes Valley

Leviticus Justice – East

Austin Bauldrman – East

Landchn Pernell – East

Logan Emnett – Notre Dame

Caleb Nichols – Notre Dame

Dylan Seison – Notre Dame

Ethan Huffman – Green

SECOND TEAM:

Connor Litz – Northwest

Zane Gilley – Northwest

Waylon McGlone – Northwest

Wyatt Hines – Eastern

Matt Conley – Eastern

Malik Harris – Eastern

Grayson Walsh – Symmes Valley

Derek Crum – Symmes Valley

Keagan Jackson – East

Ethan Rase – East

Amari Harmon – Notre Dame

Carter Campbell – Notre Dame

Ethan Hayslip – Green

Kaleb LaFollette – Green

SOC II FIRST TEAM

Zeke Brown – Waverly

Hayd’n Shanks – Waverly

Will Futhey – Waverly

Phoenix Wolf – Waverly

Spencer Pollard – Waverly

Jaxson Poe – Waverly

Penn Morrison – Waverly

Andrew Welch – Waverly

Blake Richardson – Wheelersburg

Matthew Miller – Wheelersburg

Gage Adkins – Wheelersburg

Josh Clark – Wheelersburg

Carson Williams – Wheelersburg

Brock Harden – Oak Hill

Conor Dickens – Oak Hill

Cameron Kerns – Oak Hill

Flint Barger – Oak Hill

Eli Tilley – West

Ryan Sissel – West

Luke Bradford – West

Luke Wroten – West

Elijah Vogelsong-Lewis – Minford

Matthew Risner – Minford

Ty Perkins – Valley

Devin Wiley – Valley

SOC II SECOND TEAM

Wyatt Crabtree – Waverly

Mark Stulley – Waverly

Brock Adams – Waverly

Jake Gregg – Wheelersburg

Eli Swords – Wheelersburg

Kenny Sanderlin – Wheelersburg

Evan Fisher – Oak Hill

Brandon Beam – Oak Hill

Ashton Klaiber – West

Jeffery Bishop – West

Tate Walker – Minford

George Arnett – Valley